מטופלים מספרים

מרים קרישבסקי

אני בת 19 עברתי יישור שיניים אצל דוקטור לרבה, אני מאוד ממליצה. תודה על המסירות הסבלנות והמקצועיות. הטיפול לקח  לי בערך שנה וחצי.

תדמור עציון

טיפול נינוח, מקצועי ויעיל.

סויסה דוד

אני פציינט של ד”ר לרבה יוסף. מרוצה מאוד מהטיפול לאורך השנים, הטיפולים של ד”ר לרבה הינם יסודיים, בכל שנה דואג לטלפן אלי ולהזמין אותי לבדיקה שנתית. אני ממליץ לחברים על ד”ר לרבה כשאני נישאל אם אני מכיר רופא שיניים טוב.

איבון מדמוני

להגיע לד”ר לרבה זה להגיע לאדם מדהים, נעים הליכות. לא קיבלתי כזה שרות אדיב כמו במרפאה שלו בשום מקום.

ניר לנדאו

אני מטופל של ד”ר לרבה זה מספר שנים. אני ומשפחתי, במהלך כל השנים זכינו לטיפול מקצועי, איכותי וברור. אנחנו מקפידים לפקוד את מרפאת שיניים הזו בסיפוק ובשביעות רצון רבה.

יוסף מורן

ד”ר לרבה הוא אדם מקסים, עדין מאוד, מסביר ומלמד, יש לו סבר פנים יפות. בתור פציינטית פחדנית, הוא עוזר להתגבר על הפחדים מאוד! ממליצה עליו בחום!!!

משה יבין

בזכות האדם שבו, הגישה החיובית והחיוכים שלא מפסיקים, מקצועיות גבוהה. הקליניקה נקייה למופת, הוא עובד נקי. נותן הרגשה נוחה, ואכפתי על כל מה שקורה. התייחסות חיובית לאדם המטופל.

איתן הכהן

הגעתי לד”ר לרבה יחד עם ילדי. חפשנו הרבה זמן רופא שהוא נעים וטוב . מצאנו! אצל ד”ר לרבה זכינו וזוכים ליחס מכבד נעים . באמצעות יחס זה טיפולי השיניים הפכו עבורנו לחויה הרבה פחות מפחידה ובחלקים מסוימים אפילו נעימה! תוכנית הטיפול מקצועית ומקיפה. תודה.

יאנה גוטמן

אני עשיתי אצל ד”ר לרבה השלמות שיניים מכיון שהיו רוחים גדולים בין השיניים, לצערי לא ידעתי על טיפול כזה לפני. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום! העבודה שד”ר לרבה עשה מאוד יסודית עדינה ובכלל לא ניראת לעין שעברתי את הטיפול הזה. תודה רבה לד”ר לרבה!

הוך נחמה

רופא מעולה ומושלם מכל הבחינות, טיפול מסור , מדויק, יחס נעים ואיכפתי, עדינות יוצאת דופן, ממליצה לכל אחד!!!

ריקי זבולון

אני ממליצה על ד”ר לרבה, באופן גורף. אני עוברת אצלו טיפול אורטודנטי ליישור שיניים, אני כבת 39 והטיפול אצלו נעים, ד”ר לרבה אדם חייכן, סבלני ובעל חוש הומור רב. מתעניין גם מעבר לטיפול. הבאתי גם את הבן שלי ליישור שיניים והוא מרוצה מאוד. אשמח לשוחח עם מטופלים ומטופלות לעתיד.